هلدینگ ” هوم او ” – خرید ملک در ترکیه

Merkez Mahalle . Akar Caddesi . bina NO: 3 . iTower . Kat: 20 . Homev Gayrimenkul Danışmanlık. Şişli/Istanbul

  انواع املاک

  • 94% پروژه مسکونی
  • 18% پروژه های تجاری
  • -12% دیگر

  وضعیت املاک

  • 100% فروش
  • 12% پیش فروش
  • -12% دیگر

  شهر های املاک

  • 82% استانبول (اروپایی)
  • 18% استانبول (آسیایی)

  درباره هلدینگ ” هوم او ” – خرید ملک در ترکیه

  هموطنان گرامی اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید و از طریق هلدینگ ” هوم او ” اقدام نمایید کلیه مراحل بصورت قانونی و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

  خدمات شامل بررسی سوابق ملک (تسویه وام ها، بدهی ها، عوارض، … شرکتهای سازنده) و بررسی سند ملکی ( سند قطعی باشد و بدون مشکل باشد) و … توسط هلدینگ ” هوم او ” استعلام و بررسی می گردد و علاوه بر اینکه ملک مورد نظر خود را با بالاترین تخفیف خریداری می نمایید از سایر خدمات هلدینگ ” هوم او ” نیز بهره مند خواهید شد.

  نکته مهم:
  درصورتیکه قصد خرید ملک از هر شرکت یا شخص دیگری را دارید حتما جهت کارشناسی و ارزیابی برای کسب اطمینان از ارزش واقعی ملک و مشخصات ملک … اقدام نمایید.

   

  توجه داشته باشید :
  اگر ملک مورد نظر خود را انتخاب نموده اید، جهت بررسی کلیه موارد قانونی، دریافت سند، … با کارشناسان ما در ارتباط باشید تمامی امورخرید ملک توسط وکلای شرکت از صفر تا صد با بالاترین کیفیت بصورت تضمینی انجام خواهد شد.

  موارد مختلفی در گزارش کارشناسی ملک بررسی می گردد که شامل اطلاعات کاملی مانند آدرس دقیق ملک، متراژ، اطلاعات دقیق مالک، موقعیت جغرافیایی و همچنین بررسی سابقه ملک و نکاتی مانند تسویه کلیه وام ها پرداخت بدهی یا عوارض و مالیات، … گواهی پایان کار.. می باشد.

  و همچنین قیمت دقیق ملک در گزارش ارزیابی مشخص می گردد و شخص خریدار طبق گزارش کارشناسی به قیمت و ارزش واقعی ملک واقف شده و ملک را به قیمت و ارزش واقعی بدون هر گونه مشکل در سند یا بدهی، خریداری می نماید.

   

  لازم است سرمایه گذاران و افرادی که قصد خرید املاک در ترکیه را دارند بدانند کارشناسی و ارزیابی املاک لازم و ضروری است و در صورت عدم توجه به این قانون شخص خریدار نمی تواند جهت اخذ شهروندی یا اقامت اقدام نماید.

  جهت کارشناسی ملک مورد نظر خود کافیست با کارشناسان هلدینگ ” هوم او ” تماس حاصل نمایید و اطلاعات کامل و همچنین روند انجام پروسه را به شما اعلام نمایند.

  در صورت خرید ملک از هلدینگ ” هوم او ” جهت کارشناسی ملک مبلغی از خریدار دریافت نخواهد  شد.

  زبان: فارسی - انگلیسی - عربی - ترکیه

  0 دیدگاه

  مرتب سازی بر اساس:
  ارسال دیدگاه ها

   ارسال دیدگاه ها

   مقایسه آگهی ها

   مقایسه