استخر

استخر

استخر

اغلب مردم زمانی که کلمه استخر شنا را می شنوند اولین چیزهایی که به ذهنشان می رسد تابستان ، استراحت ، ورزش و سرگرمی است و تمام خاطرات خنک آن ها در روزهای گرم تابستانی برایشان مرور می گردد. یک استخر شنا درهای سلامتی به زندگی شما را می گشاید و به شما زمان بیشتری برای با خانواده و دوستان بودن می بخشد و همچنین برای ورزش کردن و سلامت روح و جشم مفید است.

یکی از بزرگترین فواید داشتن استخر شنا این است که یک راه حل مناسب برای انجام ورزش های کم فشار می باشد. شنا کردن در مقایسه با فعالیت هایی مثل دویدن و پیاده روی تنها تنها 4/1 فشار به بدن وارد می کند. این به معنی فشار کمتر بر روی مفاصل و ماهیچه ها است به همین دلیل شنا کردن برای افراد مبتلا به آرتروز مناسب است.

عالی برای آب درمانی

استخرهای شنا محیط مناسبی برای آب درمانی فراهم می کنند. در حالی که شما همیشه می توانید جلسات درمانی تان را در استخر یا سالن های عمومی بگذرانید، ولی باید گفت آن را نمی توانید با استخر شخصی خود مقایسه نمایید.

آب درمانی به طور معمول با برداشتن فشار وزن یک گزینه عالی برای افراد مبتلا به بیماری های استخوانی و عضلانی است.

آیا می خواهید سلامت قلبی و عروقی خود را بهبود بخشید در حالی که از دویدن متنفر هستید! از آنجا که شنا یک تمرین کم فشار است شما می توانید در آب از پیاده روی گرفته تا شنا آزاد 500 متر لذت ببرید بدون اینکه فشاری به مفاصل شما وارد شود. این به این معنی است که شما می توانید در طی جلسات ورزشی خود بدون ریسک مدت زمان تمرین را افزایش دهید.

84 ملک
مرتب سازی:

Compare listings

مقايسه كردن