باربکیو

باربکیو

باربکیو

سالیان سال است که افراد زیادی به آشپزی کردن علاقه مند هستند .(باربیکیو چیست ) به همین دلیل این افراد به دنبال راه های جدید و نوین برای پخت غذاهای لذیذ با طعم های متفاون هستند که افرادی که غذا را سرو می کنند از آن لذت ببرند .

در بین انواع غذا ها – غذا های کباب شده و گریل شده جزو غذاهای پر طرف دار و محبوب به شمار می رود . غذای کبابی که دلیل استفاده مستقیم از انواع گوشت – مرغ و همچنین داشتن طعم و عطر خوب و جذاب معمولا برای انواع دور همی ها و مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

واژه ی باربی کیو به معنای نوعی روش پخت و پز در فضای باز می باشد . امروزه افراد برای باربیکیو و کبابی کردن غذا ها روش های زیادی را ابداع کرده اند

باربیکیو نوعی روش پخت غذا می باشد که به صورت عامیه در زبان فارسی به طبخ گوشت به کمک دمای کم و به ثورتی تدریجی گفته می شود . در روش باربیکیو گوشت ها توسط سیخ های کباب و یا میله های پنجره مانند فلزی روی حرارت آتش قرار می گیرند تا پخته شوند . حرارت مورد نیاز برای پختن گوشت ها از انواع چوب – ذغال – گاز و یا برق تامین می شود .

ر برای پخت گوشت و درست کردن انواع کباب ها روش باربیکیو کردن را انتخاب می کنید بهتر است با مزیت های این روش نیز آشنا شوید :

یک –  در این روش آب گوشت به طور کامل خشک نمی شود و کباب شدن آب دار و خوش طعم خواهد ماند .

دو – در روش ذغالی کردن گوشت غذای شما طعم دودی و خوبی به خود می گیرد .

سه – حفظ ایمنی هنگام کار

چهار – قابلیت تنظیم حرارت در روش باربیکیو

31 ملک
مرتب سازی:

Compare listings

مقايسه كردن