املاک و مستغلات در ترکیه

چگونه کاربری املاک را تغییر دهیم؟ | خرید ملک در ترکیه

چگونه کاربری املاک را تغییر دهیم؟ | خرید ملک در ترکیه

آگاهی از موارد قانونی در مورد خرید ملک و همینطور حفظ سرمایه گذاری های موجود جز الزامات می باشد. با رعایت این جزئیات می توانید معاملات مالی خود را بسیار راحت تر انجام دهید. از شروع تنظیم مالیات تا تغییر کاربری، همه جزئیات باید مطابق با سیر قانونی انجام شود.

ماهیت و کابری املاک و مستغلات (تاکستان، باغ، زمین ساخته نشده و …) می تواند به دلایل طبیعی، تمایلات مالکان و یا دلایل اقتصادی تغییر کند. نوع ملک با توجه به پهنه بندی در طی مراحل ثبت در اداره کاداستر معین می شود.

مالک یا سهامداران یا وکلای قانونی آنها با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت تغییرات به اداره کاداستر و شهرداریها مراجعه کرده و درخواست خود را جهت تایید و طی مراحل قانونی ارایه می دهند. عدم اطلاع و ثبت تغییرات کاربری املاک و مستغلات مشمول مجازاتهایی خواد بود که از طریق مراجع ذی صلاح قابل اجرا خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای تغییر نوع کاربری شامل موارد زیر می باشد :

  • سند به همراه نمونه عنوان کاربری
  • شناسنامه مالک یا نماینده حقوقی و قانونی او
  • عکس گذرنامه ای مالک یا سهامداران
  • مجوز استفاده از ساختمان یا نامه شهرداری و فرمانداری

چه شما به دنبال خرید و فروش املاک در ترکیه با اهداف سرمایه گذاری هستید و چه برای زندگی در آن ، ضروری است که اعتبار پروژه را به طور کامل بررسی کنید. همواره از خدمات تخصصی شرکت مشاور املاک و مستغلات ، برای کلیه امور مشاوره و نیازهای حقوقی تان، استفاده کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید ، املاک و مستغلات ما یک نام معتبر و شناخته شده به عنوان مشاور حرفه ای ملک است که پیش زمینه ایی دقیق از شرکت سازنده، کیفیت مصالح مورد استفاده در پروژه و امکانات رفاهی و اجتماعی آن در اختیار شما قرار می دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا