املاک و مستغلات در ترکیه

گواهینامه شناسایی انرژی ساختمان در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰ الزامی است

گواهینامه شناسایی انرژی ساختمان در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰ الزامی است

اخذ شناسنامه انرژی برای ساختمانها اجباری شد. صاحبخانه یا پیمانکاران باید تا ۱ ژانویه سال ۲۰۲۰ اسناد شناسایی انرژی را برای ساختمان خود را دریافت کنند. این اسناد، که توسط شرکتهای مشاوره متخصص انرژی به طور رسمی معتبر صادر شده اند ، از A به G طبقه بندی شده اند و برای ساختمانهای ساخته شده قبل از سال ۲۰۱۱ ، جهت اخذ این گواهینامه کافی  است. اما برای ساختمانهای ساخته شده پس از سال ۲۰۱۱ حداقل باید در دسته C باشند.

با آیین نامه جدید منتشر شده ، گواهی شناسنامه انرژی برای کارها و معاملات مربوط به خرید ، فروش و اجاره ساختمان یا مشترکات لازم است. در حین فروش یا اجاره ساختمان یا مشترکات، مالک نسخه ای از گواهی شناسنامه انرژی را به خریدار یا مستاجر می دهد.

 

امروزه با پیشرفت فن آوری، سطح راحتی در محیط زندگی اهمیت بیشتری پیدا می کند. عایقهای حرارتی برای جلوگیری از تلفات انرژی در شرایط نامساعد آب و هوایی و اطمینان از استفاده مفید از انرژی (عایق سرما در زمستان و گرما در تابستان) مورد نیاز است.

چه شما به دنبال خرید و فروش املاک در ترکیه با اهداف سرمایه گذاری هستید و چه برای زندگی در آن ، ضروری است که اعتبار پروژه را به طور کامل بررسی کنید. همواره از خدمات تخصصی شرکت مشاور املاک و مستغلات ، برای کلیه امور مشاوره و نیازهای حقوقی تان، استفاده کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید ، املاک و مستغلات ما یک نام معتبر و شناخته شده به عنوان مشاور حرفه ای ملک است که پیش زمینه ایی دقیق از شرکت سازنده، کیفیت مصالح مورد استفاده در پروژه و امکانات رفاهی و اجتماعی آن در اختیار شما قرار می دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا