املاک و مستغلات در ترکیه

۱۵ نکته در هنگام بازدید از آپارتمان در ترکیه

۱۵ نکته در هنگام بازدید از آپارتمان در ترکیه

 

۱- سن ساختمانی را که واحد آپارتمان در آن قرار دارد را مشخص کنید. اگر این ساختمان جوان نباشد، چه کسی می تواند تضمین کند که یک سال یا دو سال بعد از جابجایی ، ساختمان توسط شهرداری مورد بازسازی شهری قرار می گیرد.

۲- باید برای ساختمانی که واحد آپارتماندریافت شهروندی ترکیه در آن قرار دارد گزارش سلامت بخواهید. آپارتمان های مقاوم در برابر زلزله ممکن است کمی گران تر باشند ، اما زندگی در یک ساختمان ایمن به شما آرامش می بخشد.

۳- مطمئن شوید که درب ورودی آپارتمان ایمن و جدید باشد.

۴-به محض ورود به واحدآپارتمان، از رطوبت ساختمان مطمین شوید. به خصوص اگر آپارتمانهایی که از آنها بازدید می کنید به سمت شمال باشند ، پیش زمینه رطوبت را خواهند داشت. شما باید دیوارها و سقف را با دقت بیشتری بررسی کنید.

۵– از وضعیت فضاهای مفید واحد آپارتمان اطمینان حاصل کنید که وسایل خود را به راحتی می توانید جا دهید.

۶– وضعیت قابهای پنجره بیرونی نشانگر خوبی از وضعیت واحد آپارتمان است.

۷– برای بررسی فشار آب واحد آپارتمان از شیرهای آب استفاده کنید.

۸– اگر واحد آپارتمان دارای پکیج گرمایشی می باشد ، از سلامت آن مطمئن شوید.

۹- به عایق صدای دیوارها ی واحد آپارتمان توجه کنید.

۱۰- مسئله مهم دیگر این است که آیا واحد آپارتمان ورد نظرتان نور روز دریافت می کند زیرا این امر تأثیر مثبتی بر خلق و خوی افرادی دارد که در خانه های روشن زندگی می کنند.

۱۱- آیا در ساختمان شما مکانهایی مانند کافه ها، رستوران ها، پارک ها یا ایستگاه های حمل و نقل عمومی وجود دارد که حمل و نقل شما را آسانتر می کند. این امر باعث می شود تا در نزدیکی خیابانی که آپارتمان شما در آن واقع شده است ، اوقات خوشی را برای شما رقم بزنید.

۱۲- پارکینگ ساختمان یکی از جزئیاتی است که هرگز نباید از آن بگذرید. اگر در ساختمان پارکینگ وجود دارد، مشخص کنید که آیا هر واحد آپارتمان دارای فضای پارکینگ خاص خود است یا خیر.

۱۳- با اضافه شدن قیمت به همراه هزینه های احتمالی ، یک حساب بودجه ای تهیه کنید. از واریز گرفته تا هزینه های جاری، قیمت اجاره تا هزینه های اضافی احتمالی.

۱۴- از پرداخت فاکتورهای باقیمانده برای گاز طبیعی، برق، آب و غیره برای واحد آپارتمان مطمئن شوید.

۱۵- در صورت مثبت بودن موارد فوق الذکر در زمان دیگری از روز (آخر هفته ، در صورت امکان) واحد آپارتمان مورد نظرتان را بازدید کنید.

چه شما به دنبال خرید و فروش املاک در ترکیه با اهداف سرمایه گذاری هستید و چه برای زندگی در آن ، ضروری است که اعتبار پروژه را به طور کامل بررسی کنید. همواره از خدمات تخصصی شرکت مشاور املاک و مستغلات ، برای کلیه امور مشاوره و نیازهای حقوقی تان، استفاده کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید ،Homev Holding یک نام معتبر و شناخته شده به عنوان مشاور حرفه ای ملک است که پیش زمینه ایی دقیق از شرکت سازنده، کیفیت مصالح مورد استفاده در پروژه و امکانات رفاهی و اجتماعی آن در اختیار شما قرار می دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا