آماده تحویل

آماده تحویل

آماده تحویل

خرید ملک و ملک در ترکیه به چند صورت امکان دارد:

  • خرید ملک مسکونی آماده
  • خرید ملک تجاری و اداری
  • خرید زمین خالی یا زمین زراعتی
  • خرید خانه های در حال ساخت

معایب خرید خانه های در حال ساخت نسبت به ملک آماده تحویل

اگر قصد زندگی در ترکیه را دارید و در پی اخذ اقامت هستید بهتر است به فکر خرید ملک آماده باشید. زیرا ملک در حال ساخت تا زمان تکمیل زمان زیادی می خواهد.
وقتی ملک آماده خریداری می کنید هر زمان که بخواهید می توانید در آن زندگی کنید. این در حالی است که املاک در حال ساخت ممکن است در زمان گفته شده تکمیل نشود که این امر طبیعی می باشد و مدیر پروژه معمولا متحمل ضرر خریداران خواهد شد و وظیفه دارد مبلغی به عنوان ضرر و زیان به خریداران پرداخت کند.
وقتی املاک آماده خریداری کرده اید به سرعت به شما سند می دهند. در صورتی که در برخی از املاک در حال ساخت ممکن است سندی به شما داده نشود. همانطور که در بالا گفته شد به سراغ پروژه هایی بروید که به سرعت سند به نام شما را صادر کنند.
در برخی مواقع ممکن است مجوز پایان کار به ساختمان ها در حال ساخت ندهند در این صورت خریدار متحمل خسارات مالی بسیاری می شود.
به طور کلی در انتخاب خرید ملک آماده یا در حال ساخت باید به هدف خود فکر کنید. اگر قصد شما تنها سرمایه گذاری است باید ملک در حال ساخت خریداری کنید و تا زمان تکمیل آن صبر نمایید تا به قیمت بیشتری آن را به فروش برسانید. اغلب ملک های در حال ساخت در تقریبا در زمان بیشتری تکمیل می شوند پس نمی توان به زندگی در آن فکر کرد. اما اگر قصد شما از خرید ملک در ترکیه زندگی در این کشور باشد باید ملک آماده سکونت خریداری نمایید تا به محض خرید بتوانید در آن زندگی کنید. البته در مواقعی برخی از پروژه های در حال ساخت در زمان کوتاه تری آماده تحویل هستند.

خرید و فروش ملک دارای قوانین مشخص و معینی است که برای خریدار و فروشنده حدود و حقوقی را در نظر گرفته است. طبق این قوانین تا زمانی که ملک به خریدار تحویل و تسلیم نشده است، قرارداد کامل‌شده محسوب نمی‌شود. تحویل ملک به خریدار ساز و کارهای خاص خودش را دارد. در قرارداد زمان تحویل ملک ، خسارت تاخیر و جریمه عدم تحویل در زمان مقرر به ثبت می‌رسد.

قوانین مربوط به شرایط و زمان تحویل ملک از خریدار در قبال بدقولی یا کارشکنی فروشنده حمایت می‌کند. تحویل ملک به خریدار در موعد مقرری که در قرارداد ذکر شده وظیفۀ فروشنده است. تحویل ندادن به موقع آپارتمان یا هر نوع ملک دیگر، پیگرد قانونی دارد و خریدار می‌تواند از طریق راهکارهای قانونی این مشکل را پیگیری کند.

55 ملک
مرتب سازی:

Compare listings

مقايسه كردن